Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    Klient portalu Praca.pl   Stąporków    praca stacjonarna
    ekspert / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    6 dni
    Rozwój sieci sprzedaży produktów firmy, szczególnie rynku hurtowego; Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz nowych możliwości biznesowych; Obsługa rynku inwestycyjnego, aktywne monitorowanie i pozyskiwanie inwestycji realizowanych na wyznaczonym terenie w zakresie oświetlenia drogowego;...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Poznań
Dyrektor ds. Sprzedaży Sieci Zewnętrznej i Marketingu

Easy-Finance
Poznań
praca stacjonarna
4415 dni temu

Easy-Finance Niezależny Expert Finansowy, Istniejemy na rynku od 10 lat, specjalizujemy się w sprzedaży kredytów mieszkaniowych i kredytów dla FIRM

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Dobór i realizacja działań marketingowych
  • Budowanie strategii rozwoju firmy poprzez wskazywanie możliwości oraz poszukiwanie szans rozwoju
  • Koordynacja pracy podległego zespołu
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży podległego zespołu
  • Znajomość branży finansowej
Wymagania:
  • Znajomość produktów bankowych
  • Wiedza w zakresie analizy dokumentów finansowych i rejestrowych Klientów
  • Min 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sprzedaży
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu
  • Wysokie umiejętności przywódcze i negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, posiadającej stabilna sytuację na rynku.