Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Instytucji Gospodarki Budżetowej

    Komenda Główna Policji   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor
    1 dni
    Do głównych obowiązków dyrektora instytucji gospodarki budżetowej „Centrum Usług Logistycznych” należy w szczególności: zarządzanie Centrum Usług Logistycznych, prowadzenie działalności gospodarczej zgodnie z zasadami racjonalnej gospodarki i rachunku ekonomicznego, rozwijanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. rozwoju struktur

Arbiter S.A Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań
lubuskie
praca stacjonarna
4299 dni temu

Ogłoszenie numer: 248661, z dnia 2012-12-10

Arbiter S.A. jest firmą specjalizującą się w dochodzeniu odszkodowań.
Od wielu lat pomagamy Poszkodowanym na terenie całego kraju.

W związku z regionalnym rozwojem kancelarii poszukujemy osób na stanowisko;

Miejsce pracy: lubuskie

Nr Ref.: Dyrektor / lubuskie

Opis stanowiska

Jeśli w pracy szukasz:

nieograniczonych możliwości rozwoju zawodowego i samorealizacji;
ponadprzeciętnych zarobków;
a dodatkowo cenisz sobie niezależność

Nie musisz posiadać doświadczenia w branży – nauczymy Ci wszystkiego i pomożemy Ci zbudować sukces!

Zakres zadań:

  • budowanie (rekrutacja i rozwój) struktury sprzedażowej,
  • kontrola, coaching i wsparcie podległych pracowników,
  • obsługa klientów w zakresie sprzedaży usług kancelarii.

Wymagania

  • silna motywacja do osiągnięcia sukcesu oraz zaangażowanie,
  • zdolności przywódcze oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,
  • konsekwencja i zdecydowanie w działaniu.

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne, atrakcyjny system prowizyjny od sprzedaży własnej i podległego zespołu,
  • system zaliczek,
  • ustandaryzowane metody działania, sprawdzony system szkoleń merytorycznych, produktowych i sprzedażowych.
  • bezpłatne wsparcie marketingowe i organizacyjne,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • w zależności od wyników sprzedażowych zespołu możliwość uzyskania samochodu służbowego wraz z ryczałtem na paliwo.

Zapraszamy w szczególności osoby, które posiadają doświadczenie w systemach MLM, menadżerów grup sprzedażowych lub osoby posiadające lub chcące zbudować własną strukturę ukierunkowaną na sprzedaż usług kancelarii.