Najnowsze oferty pracy

  • Szef / Szefowa Działu Naukowo-Technologicznego

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Wdrażanie nowych asortymentów w obszarze produkcyjnym; Transferowanie technologii wewnątrz Grupy, transferowanie technologii z firm zewnętrznych i do firm zewnętrznych; Współpraca z R&D w zakresie wprowadzania zmian i optymalizacji procesów technologicznych; Definiowanie zadań w...
Praca.pl Praca Małopolskie Zakopane Kierownik ds. Badań i Rozwoju Zakopane
Dyrektor ds. Rozwoju (branża turystyczno-hotelarska)

ATERIMA
Zakopane
praca stacjonarna
3718 dni temu
Specjaliści
polecają
najlepsze
oferty pracy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Zakopane

Nr Ref.: DSR/ZAK/05/2014

Obowiązki:
  • koordynowanie polityki marketingowej i sprzedażowej firmy w zakresie działalności usług obiektów hotelarskich, gastronomicznych i rekreacyjno-rehabilitacyjnych
  • planowanie i wdrażanie strategii sprzedażowo – marketingowej firmy
  • organizowanie i koordynowanie pracy działu marketingu oraz sprzedaży
  • planowanie oraz nadzór nad realizacją budżetu marketingowo – sprzedażowego
  • planowanie działań długoterminowych, nastawionych na rozwój firmy
  • wspieranie sprzedaży (monitorowanie jakości świadczonych usług, sposobu kreowania marki i przekazywania informacji do klientów) oraz tworzenie planów sprzedażowych
  • monitorowanie i analiza wyników sprzedaży
  • negocjowanie warunków współpracy z kluczowymi Klientami w zakresie ofert sprzedaży usług
  • podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • badanie rynku oraz analiza konkurencji
  • dbanie o wizerunek i zawartość strony internetowej firmy

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki z obszaru turystyki)
  • min. 2 lata doświadczenia w branży turystyczno-hotelarskiej
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na kierowniczym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość branży turystycznej
  • doświadczenie w tworzeniu planów oraz strategii marketingowych
  • znajomość narzędzi marketingowych oraz technik sprzedaży usług turystycznych
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • wysokie zdolności analizowania i planowania
  • inicjatywa w działaniu i kreatywność
  • prawo jazdy kat. B

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • samodzielną, pełną wyzwań pracę
  • interesującą pracę w prężnie działającej firmie
  • umowę o pracę
  • pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
  • niezbędne narzędzia