Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Realizacji Kontraktów

Globetek Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
3066 dni temu

Globetek jest międzynarodową firmą rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Obecnie dla firmy realizującej prestiżowe kontrakty w dziedzinie budownictwa drogowego poszukuję osoby na stanowisko

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami realizowanymi w branży infrastruktury drogowej zarówno od strony technicznej jak i finansowej
  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją projektów w zakresie terminów, harmonogramu, dyscypliny finansowej, funkcjonalności
  • Branie udziału w procesie ofertowania
  • Tworzenie i kontrolowanie budżetu projektu
  • Tworzenie harmonogramu, nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Zarządzanie priorytetami
  • Wybór dostawców i podwykonawców
  • Koordynację pracy własnego zespołu i podwykonawców
  • Sprawowanie nadzoru nad prowadzeniem dokumentacji jakościowej
  • Współpraca z klientami i podwykonawcami

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie realizującej kontakty w obszarze budownictwa drogowego
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Budownictwo
  • Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej bez ograniczeń
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość rynku stolarki aluminiowej będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość udziału w prestiżowych projektach na terenie Polski
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie procesu relokacji