Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Zakładu Produkcyjnego

    LST-Polska Sp. z o.o.   Bełżyce    praca stacjonarna
    asystent / kierownik/koordynator / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Opis stanowiska Zarządzanie procesem produkcyjnym Nadzór nad prawidłowym stanem technicznym parku maszynowego; Zarządzanie przygotowaniem technologicznym produkcji; Opracowanie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych; Zarządzanie zespołem pracowników produkcji; Utrzymania ruchu i...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Produkcji

Oprandi Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3557 dni temu

Oprandi Polska jest lokalnym oddziałem szwajcarskiej grupy doradztwa personalnego oprandi & partner, założonej w 1988 r. Nasza firma oferuje usługi mające na celu wsparcie klientów i kandydatów w procesie rekrutacji i zarządzania karierą, a także rozwój kompetencji niezbędnych do kierowania ludźmi w organizacji.

Dla naszego Klienta, lokalnej firmy farmaceutycznej o globalnym zasięgu, poszukujemy najlepszych kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprawne i efektywne zarządzanie procesami produkcyjnymi i biznesowymi, a także inicjowanie i wdrażanie rozwiązań innowacyjnych.

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad wszystkimi procesami operacyjnymi (produkcja, doskonałość operacyjna) oraz procesami biznesowymi w celu najefektywniejszej realizacji bieżących zadań departamentu

  • Analiza miesięcznych odchyleń produkcyjnych oraz kontrola proponowanych przez odpowiednie zespoły działań naprawczych w przypadku wystąpienia odchyleń

  • Odpowiedzialność za wdrażanie i utrzymanie odpowiedniego poziomu zapewnienia jakości produkcji

  • Uczestnictwo w miesięcznych spotkaniach S&OP i zapewnienie właściwego zatrudnienia oraz obciążenia mocy produkcyjnych dla optymalnych scenariuszy produkcji

  • Monitorowanie pracy zespołów realizujących zadania mające na celu likwidację negatywnych odchyleń w trakcie realizacji budżetu

  • Odpowiedzialność za organizację i nadzór przebiegu procesów wykonawczych w podległych komórkach w celu najefektywniejszego zrealizowania wybranej strategii

  • Inicjowanie, nadzorowanie i wdrażanie nowych rozwiązań techniczno- technologicznych podnoszących konkurencyjność produkcji

  • Nadzór nad sprawnie i efektywne przeprowadzanymi transferami nowych technologii ze źródeł zewnętrznych

  • Inicjowanie oraz nadzór nad wprowadzaniem narzędzi poprawiających efektywność produkcji np. Lean Manufacturing, TPM, 6 Sigma itp.

  • Nadzór nad tworzeniem planów inwestycyjnych pozwalających na usprawnianie produkcji

  • Współuczestnictwo w negocjacjach dotyczących outsorsowania technologii jak również podejmowania produkcji kontraktowej

  • Odpowiedzialność za przygotowanie i realizację budżetu

  • Odpowiedzialność za podnoszenie poziomu wiedzy i umiejętności podległego personelu

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie farmaceutycznej

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i transferze technologii

  • Doświadczenie z zakresu GMP

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności interpersonalne

  • Umiejętność łagodzenia napięć i wypracowywania kompromisów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego i realnego wpływu na biznes

  • Atrakcyjne wynagrodzenie