Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
DYREKTOR ds. PRODUKCJI

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6271 dni temu

Ogłoszenie numer: 30124, z dnia 2007-05-17

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta -renomowanej firmy działającej w branży urządzeń przemysłowych, na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DYR./PRODUKCJA/1

Opis stanowiska

Firma - nasz Klient zajmuje się produkcją urządzeń opartych na elektronice i mechanice. Zatrudnia 20 osób i mieści się w Konstancinie-Jeziornie. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie zajmowała się przede wszystkim zarządzaniem, organizacją i kontrolą produkcji. Jest to praca na cały etat.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne z tytułem inżyniera lub magistra-inżyniera (mechaniczne, elektrotechniczne, elektroniczne, elektryczne itp.) - doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku; - znajomość techniki; - przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

Pracodawca oferuje pracę w stabilnej firmie, solidne wynagrodzenie, samochód do dyspozycji, laptop, telefon komórkowy.