Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Zakładu Produkcyjnego

    LST-Polska Sp. z o.o.   Bełżyce    praca stacjonarna
    asystent / kierownik/koordynator / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Opis stanowiska Zarządzanie procesem produkcyjnym Nadzór nad prawidłowym stanem technicznym parku maszynowego; Zarządzanie przygotowaniem technologicznym produkcji; Opracowanie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych; Zarządzanie zespołem pracowników produkcji; Utrzymania ruchu i...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Produkcji

Sedlak & Sedlak
Tarnów
praca stacjonarna
4641 dni temu

Naszym Klientem jest nowo powstała spółka z o.o. wywodząca się z firmy produkcyjnej obecnej na rynku od ponad 50 lat. Spółka działa w branży mechaniki precyzyjnej. Posiada kapitał zagraniczny. W związku z rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnów
Nr ref.: 50/11
Zadania:
  • całościowy nadzór nad pracą Działu Montażu, Działu Obróbki Mechanicznej oraz Działu Zaopatrzenia
  • nadzór nad procesami planowania produkcji
  • działania w zakresie poprawy produktywności i obniżki kosztów
  • kontrola jakości i terminowości produkcji
  • monitorowanie przebiegu produkcji z punktu widzenia realizacji planu produkcyjnego
  • wdrażania procedur produkcyjnych
  • zarządzanie podległymi pracownikami (około 200 osób)
  • współpraca z Dyrektorem Generalnym
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: budowa maszyn)
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w pracy w firmie produkcyjnej
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie przemysłowej zajmującej się produkcją i budową maszyn
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (co najmniej 100 - osobowym)
  • umiejętność planowania oraz optymalizacji procesów produkcji
  • umiejętność koordynowania i rozliczania zaopatrzenia
  • praktyczna znajomość zintegrowanych systemów zarządzania
  • znajomość nowoczesnych metod i systemów zarządzania produkcją
  • wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • komunikatywność
  • kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat.B

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.