Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Dyrektor ds. Produkcji i Kierownik Budowy

Modular Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
5947 dni temu

Ogłoszenie numer: 46365, z dnia 2008-07-07

Firma z okolicy Chojnic produkująca domy drewniane poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Kierowanie pracami budowlanymi na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbiorów inwestycji
  • Koordynacja prac brygad budowlanych oraz podwykonawców
  • Nadzór nad terminowością i jakością wykonywanych prac
  • Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

Wymagania

  • Znajomość branży budownictwa modułowego
  • Wykształcenie techniczne
  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych (dot. Dyrektora ds. produkcji)
  • Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu robotami budowlano-montażowymi na stanowisku kierownika robót lub kierownika budowy

Oferujemy

  • Natychmiastowe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w okolicach Chojnic
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie