Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Dyrektor ds. Marketingu

Sedlak & Sedlak
dolnośląskie, Bielsko-Biała
praca stacjonarna
5470 dni temu

Ogłoszenie numer: 79497, z dnia 2009-10-28

Duża ogólnopolska firma – lider w swojej branży, poszukuje wykwalifikowanych kandydatów do pracy w Bielsku – Białej na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Bielsko-Biała

Nr Ref.: 35/09

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: - opracowanie krótko i długoterminowej strategii marketingowej dla poszczególnych grup produktowych w celu zapewnienia określonego poziomu sprzedaży, udziału w rynku oraz rentowności produktów Spółki; - badanie i analizowanie otoczenia zewnętrznego firmy oraz działalności konkurencji w celu zapewnienia maksymalnego wykorzystania potencjału Spółki; - kreowanie polityki promocyjnej firmy zgodnie z polityką Spółki - zapewnienie komplementarnej i konkurencyjnej oferty handlowej dla Spółek Grupy;

Wymagania

- wykształcenie wyższe z zakresu marketingu i zarządzania; - kilkuletnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w dziale marketingu; - praktyczna znajomość zasad tworzenia i wdrażania strategii marketingowej; - doświadczenie w zarządzaniu grupami produktowymi, najlepiej w branży budowlanej; - silna orientacja na marketing produktowy i przemysłowy; - umiejętność zarządzania zespołami ludzkimi i motywowania personelu; - kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość; - bardzo dobra znajomość języka angielskiego; - język rosyjski będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

Klient oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnej polskiej firmie, atrakcyjny system wynagradzania, możliwość szkoleń i awansu zawodowego oraz narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska.