Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Dyrektor ds. marketingu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6281 dni temu

Ogłoszenie numer: 32433, z dnia 2007-08-10

Naszym Klientem jest firma aktywnie działająca na rynku produkcji muzycznych.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: DM/2007/07

Opis stanowiska

- Tworzenie i realizowanie polityki marketingowej firmy; - Budowanie wizerunku firmy i jej produktów w oparciu o nowoczesne narzędzia marketingowe; - Bezpośrednie zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów; - Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych; - Nadzór nad bieżącymi działaniami i ocena ich efektywności; - Monitorowanie współpracy z firmami partnerskimi.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe; - Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; - Doświadczenia w przygotowywaniu strategii marketingowej; - Umiejętności tworzenia i właściwej realizacji planów marketingowych; - Doświadczenie w zarządzaniu personelem; - Biegła znajomość języka angielskiego; - Umiejętności myślenia strategicznego i analitycznego; - Osoba ukierunkowana na wynik, bardzo komunikatywna, dobrze zorganizowana, dynamiczna.

Oferujemy

- Interesujące wyzwania zawodowe; Możliwość rozwoju osobistego; - Stabilne zatrudnienie.