Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Dyrektor ds. logistyki

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, środkowa Wielkopolska
praca stacjonarna
6207 dni temu

Ogłoszenie numer: 35186, z dnia 2007-10-22

Nasz Klient to międzynarodowa renomowana firma z branży produkcji dźwigów i maszyn budowlanych

Miejsce pracy: wielkopolskie, środkowa Wielkopolska

Nr Ref.: LMB/0803/07

Opis stanowiska

Zadania: - zarządzanie logistyką w zakładzie produkcyjnym (optymalizacja i kontrola kosztów logistycznych, kontrola dostawców, kalkulacja potrzeb materiałowych, tworzenie strategii zakupów i planowanie produkcji, kontrola wielkości zapasów), - poszukiwanie nowych i potencjalnych dostawców i podwykonawców, - zarządzanie zespołem, - tworzenie rocznego budżetu i strategii planowania, - ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe inżynierskie (logistyka lub techniczne), - min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku ( dobra inwestycyjne ) - znajomość najnowszych narzędzi i procedur logistycznych, - znajomość j. angielskiego, - efektywność, nastawienie na sukces, ekspansywność działania, lojalność.

Oferujemy

- rozwojowe zadania w koncernie związane z innowacyjną technologią, - bardzo dobre warunki, - wynagrodzenie uzależnione od wyników.