Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Logistyki

    AGATA Spółka Akcyjna   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Twój zakres obowiązków: Stała współpraca i wsparcie Dyrekcji Logistyki w zakresie: zarządzania Biurem Logistyki; zarządzania zespołem rozproszonym Koordynatorów Magazynowych i Audytu Wewnętrznego; kontroli i nadzoru nad pracą Magazynów Handlowych; kontroli i nadzoru nad pracą Centrum...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Logistyki i Zakupów

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4081 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.
Zespół HRK FMCG specjalizuje się w rekrutacji pracowników na potrzeby sektora dóbr szybko zbywalnych. Wspieramy liderów tego sektora w pozyskiwaniu profesjonalistów na potrzeby marketingu, trade marketingu, badań rynkowych i sprzedaży. Dzięki doświadczeniu we współpracy z sektorem FMCG rozumiemy cele biznesowe naszych klientów, branżowy język, specyficzne wymagania stawiane potencjalnym pracownikom oraz szczególnie cenione kompetencje zawodowe.

Dla naszego klienta firmy z branży FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko:

mazowieckie

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie procesami logistyki i zakupów w organizacji
• Odpowiedzialność za optymalizację kosztów transportu i magazynów
• Zarządzanie budżetem działu logistyki i zakupów
• Zarządzanie gospodarka magazynową wewnętrzną i zewnętrzną
• Nadzór i kierowanie zespołem (ponad 10 osób)
• Współpraca z firmami transportowymi oraz operatorami logistycznymi
• Negocjacje warunków handlowych
• Raportowanie bezpośrednio do Zarządu firmy

Wymagania:

• Min. 5 lat doświadczenia na pokrewnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w zarzadzaniu zespołem
• Duże umiejętności negocjacyjne oraz komunikatywność
• Elastyczność

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży FMCG
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych
• Czynne uczestniczenie w reorganizacji polityki działu logistyki i zakupów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.