Zobacz więcej ofert pracy

DYREKTOR DS. AGENCJI OPŁAT

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4522 dni temu
recruit_top.jpg

W imieniu naszego Klienta, spółki z branży finansowej notowanej na GPW, poszkujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. DYO/pWW/02/12

Zadania:
  • rozwijanie oferty dla sieci dystrybucji agencji finansowej
  • wdrażanie procedur oraz nadzór nad ich przestrzeganiem
  • zarządzanie siecią punktów opłat rozmieszczonych na terenie całej Polski
  • przygotowywanie planu pracy oraz jego realizacja
  • zarządzanie centralne z biura we Wrocławiu kilkuosobowym zespołem agentów/pośredników pracujących na terenie Polski

Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym w przedsiębiorstwie prowadzącym agencję płatności (wymóg konieczny!)
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu rozproszonymi sieciami dystrybucji
  • mile widziana bardzo dobra znajomość procesów i procedur dotyczących obsługi płatności
  • zdolności przywódcze
  • decyzyjność i odpowiedzialność
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w biurze w centrum Wrocławia

recruit_bottom2.jpg