Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor działu Usług konsumenckich

    Carrefour Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa / stacjonarna
    kierownik/koordynator / dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat
    5 dni
    Twoje zadania: tworzenie i wdrażanie kompleksowej strategii rozwoju i poprawy rentowności innowacyjnych usług dodanych dla klientów obejmujących m.in. usługi finansowe, doświadczenia kulinarne, programy zdrowego odżywiania, inicjatywy wellness, usługi concierge oraz rozwiązania...
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Dyrektor ds. Badań i Rozwoju Gdańsk
Dyrektor Centrum Wsparcia Badań Klinicznych

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
Gdańsk
dyrektor
umowa o pracę
praca stacjonarna
1021 dni temu
Miejsce pracy: Gdańsk
R/78R21/DEG

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • organizacja pracy Centrum Wsparcia Badań Klinicznych zgodnie z przyjętym modelem,
  • aktywny udział w rozwoju i promocji CWBK,
  • zarządzanie pracownikami CWBK,
  • współpraca z badaczami członków konsorcjum w zakresie inicjowania, planowania oraz realizacji nowych badań klinicznych komercyjnych i niekomercyjnych,
  • współudział w negocjacjach ze sponsorami oraz współpraca z dedykowanymi CRO,
  • poszukiwanie zewnętrznych źródeł finansowania,
  • przekazywanie sprawozdań władzom GUMed, Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego i Uniwersyteckiego Centrum Stomatologicznego w zakresie planowanego rozwoju CWBK, aktualnej sytuacji finansowej oraz ryzykach działalności i propozycjach ich zabezpieczenia, współpraca z pionami administracyjnymi członków konsorcjum w zakresie bieżących, spraw związanych z zarządzaniem CWBK.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego,
  • minimum 3 lata doświadczenia w realizacji badań klinicznych lub badań naukowych,
  • znajomości obowiązujących przepisów prawa w zakresie prowadzenia badań klinicznych,
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami oraz zespołami,
  • wysokich umiejętności w zakresie motywowania zespołów zadaniowych,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ze sponsorami, kontrahentami CWBK.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość przepisów i zasad prowadzenia badań klinicznych,
  • samodzielność w realizacji zadań oraz rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność oraz chęć współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi członków konsorcjum,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i/lub zasobami ludzkimi w firmie farmaceutycznej, CRO lub ośrodku prowadzącym badania kliniczne,
  • doświadczenie w zarządzaniu jakością, analizie procesów i opracowywaniu procedur,
  • zdolność do skutecznego zarządzania wieloma konkurującymi priorytetami pod presją czasu,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, negocjacyjne i komunikacyjne, samodzielność w podejmowaniu decyzji.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce,
  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska
  • pracę w jedynej uczelni medycznej posiadającej status uczelni badawczej,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Poznaj

Gdański Uniwersytet Medyczny to nie tylko najlepsza uczelnia medyczna w Polsce, która plasuje się w pierwszej dziesiątce najlepszych polskich uczelni państwowych (6 miejsce).

Gdański Uniwersytet Medyczny to złożona organizacja, o długiej tradycji, wielu osiągnięciach i ogromnych możliwościach.

Obok wypełniania zadań dydaktycznych i badawczych, pełni również rolę organu założycielskiego dla czterech podmiotów leczniczych. Publikacje naukowców GUMed są jednymi z najczęściej cytowanych w prestiżowych czasopismach (wysoki Impact Factor).

Gdański Uniwersytet Medyczny to ośrodek akademicki, który stawia na praktyczne nauczanie zawodu w oparciu o nowoczesną infrastrukturę dydaktyczną – posiadamy m.in. nowoczesne pracownie multimedialne wykorzystujące druk 3D i zakłady symulacji.

W ciągu 75 lat bogatej historii pracownicy Uczelni i Szpitali wspólnie przyczynili się do utworzenia unikatowych jednostek w skali kraju m.in. Centrum Udarowego czy Centrum Medycyny Translacyjnej.

Gdański Uniwersytet Medyczny jest miejscem styku wielu kultur dzięki realizowanym studiom anglojęzycznym (English Division) i nawiązywanej współpracy z zagranicznymi partnerami, w tym uczelniami.

Gdański Uniwersytet Medyczny jest organizacją, która odważnie patrzy w przyszłość i stawia sobie wiele ambitnych celów. Uczelnia podejmuje wysiłek, by wzmocnić synergię dydaktyki, nauki oraz profesjonalnego zarządzania.