Dyrektor Biura Zakupów

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
Warszawa, Praga-Południe
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
23 godz. temu
Na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Praga-Południe

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległymi działami: Zakupów i Kontraktacji Zakupów,
  • Optymalizacja procesów zakupowych w Spółce, nadzór nad ich realizacją,
  • Kształtowanie strategii zakupowej,
  • Monitorowanie rynku dostawców,
  • Budowanie relacji oraz współpraca z dostawcami i podwykonawcami firmy,
  • Prowadzenie negocjacji,
  • Uczestniczenie w projektach doskonalenia procesów logistycznych spółki,
  •  Ścisła współpraca z kadrą zarządzającą.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie i umiejętność efektywnego organizowania pracy podległych zespołów,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • Mile widziane doświadczenie w branży taboru kolejowego.
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej,
  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe,
  • Karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich,
  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą",
  • Dodatki pieniężne z okazji świąt,
  • Dodatkowe ubezpieczenie w PZU,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
Klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ”, automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoja zgoda obejmuje wszystkie dane zawarte w CV i dokumentach aplikacyjnych przesłanych droga elektroniczną. Poniżej klauzula informacyjna o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

W aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Pełna treść klauzuli informacyjnej dot. przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://www.remtrak.pl/kontakt/4

Poznaj

PKP INTERCITY REMTRAK jest częścią Grupy Kapitałowej PKP IC i stanowi centrum kompetencji w zakresie napraw i modernizacji wagonów pasażerskich i lokomotyw. Zatrudniamy ponad 900 osób w 3 Zakładach Produkcyjnych – Warszawa Grochów, Libiszów, Opole oraz w Biurach Spółki w Libiszowie k Opoczna i Warszawie.