Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Dyrektor Bankowości Pocztowej

Bank Pocztowy S.A.
łódzkie, województwo łódzkie
praca stacjonarna
4143 dni temu

Departament Sprzedaży Bankowości Pocztowej
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo łódzkie

Główne zadania osoby zatrudnionej to:

  • zarządzanie kilkoma placówkami Banku usytuowanymi na terenie Urzędu Pocztowego
  • rekrutacja oraz coachnig pracowników
  • realizacja planów sprzedażowych podległych placówek
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów jakości przyjętych w Banku
  • przeprowadzanie szkoleń praktycznych dla pracowników
  • pozyskiwanie do współpracy Pośredników Kredytowych

Zainteresowani jesteśmy osobą, która posiada:

  • wykształcenie wyższe lub studia w trakcie
  • minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów bankowo-ubezpieczeniowych poparte wysokimi wynikami sprzedażowymi
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • znajomość rynku bankowości detalicznej
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych w tym łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętności przywódcze
  • nastawienie na realizację celu
  • wysokość kulturę osobistą
  • bardzo dobra obsługa komputera w tym pakietu MS Office
  •  prawo jazdy kategorii B

Wybranym osobom oferujemy:

  • umowa o pracę
  • wysoko motywacyjny system wynagrodzenia
  • pakiet socjalny (karta multisport, PPE, prywatna opieka medyczna)
  • narzędzia pracy: laptop, komórka, samochód służbowy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, spełniającymi podane kryteria.

Ogłaszający zastrzega prawo potwierdzenia sporządzenia przez wystawiających załączonych do CV pisemnych referencji.

Do dokumentów należy dołączyć następujące oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Oświadczam, że podczas procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Bank Pocztowy S.A., na stanowisko Opiekun Klienta przekazałem/łam Bankowi, działającemu jako pracodawca informacje dotyczące mojego wykształcenia, oraz doświadczenia zawodowego, które zgodne są ze stanem faktycznym i znajdują potwierdzenie w posiadanych przeze mnie dokumentach. Nadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że w przypadku ujawnienia braku zgodności danych osobowych podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym z przedłożonymi dokumentami potwierdzającymi wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe, Bank Pocztowy S.A. zastrzega prawo uchylenia się od skutków swojego ewentualnego oświadczenia woli co do zawarcia umowy o pracę, jako złożonego pod wpływem błędu wywołanego przez kandydata, poprzez złożenie przez niego fałszywych informacji, tj. zgodnie z art 84 kc w związku z art. 300 kp."

Oferty nie zawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

Poznaj

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.