Najnowsze oferty pracy

  • Executive Assistant (CEO, CFO) / Office Coordinator

    Contract Administration Sp. z o.o.   Warszawa, Rondo Daszyńskiego    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid) / asystent  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    2 dni
    Opis stanowiska: Administrowanie działalnością Biura Zarządu, kancelarii, oraz obsługi recepcyjnej Spółek, Ścisła współpraca i zapewnienie profesjonalnego wsparcia dla Członków Zarządu Grupy (CEO, CFO), w tym: wsparcie administracyjne, m.in. przygotowywanie dokumentów, raportów,...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor administracyjny

Gdańskie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki
Gdańsk
praca stacjonarna
4080 dni temu

Ogłoszenie numer: 288417, z dnia 2013-07-17

Towarzystwo zajmuje się krzewieniem wśród ludności województwa pomorskiego kultury, zamiłowań artystycznych, prezentowanie osiągnięć kulturalnych i artystycznych oraz wspieranie twórców.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Gdańskie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Administracyjnego odpowiedzialnego za bieżącą pracę Towarzystwa, budżetowanie oraz pozyskiwanie i rozliczanie funduszy od instytucji zewnętrznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność pisania, prowadzenia i rozliczania projektów unijnych
  • bardzo dobra znajomość komputera
  • dobry angielski
  • zainteresowania kulturalne
  • mile widziane doświadczenie w projektach kultury

Wybranych kandydatów poprosimy o aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie złożone z podstawy + prowizji
  • w ramach obowiązków szerokie kontakty z instytucjami kultury i sztuki