Najnowsze oferty pracy

  • Executive Assistant (CEO, CFO) / Office Coordinator

    Contract Administration Sp. z o.o.   Warszawa, Rondo Daszyńskiego    praca hybrydowa / stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid) / asystent  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    7 dni
    Opis stanowiska: Administrowanie działalnością Biura Zarządu, kancelarii, oraz obsługi recepcyjnej Spółek, Ścisła współpraca i zapewnienie profesjonalnego wsparcia dla Członków Zarządu Grupy (CEO, CFO), w tym: wsparcie administracyjne, m.in. przygotowywanie dokumentów, raportów,...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Administracyjny

IPK Sp. z.o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
1791 dni temu

Dla naszego Klienta, renomowanej trójmiejskiej firmy z sektora ubezpieczeń, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • administrowanie infrastrukturą i wyposażeniem ( zakupy, utrzymanie etc)
  • zakupy materiałów, wyposażenia, urządzeń i usług obcych
  • kierowanie rozproszonym geograficznie zespołem osób zajmujących się administracją i sekretariatami
  • koordynowanie zmian w zakresie procedur, standardów organizacyjnych oraz zmian w systemach IT wspomagających zarządzanie( np elektronicznego obiegu dokumentów)
  • relacje z kancelarią prawną i innymi stałymi dostawcami usług
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy kierownika /dyrektora administracyjnego ( najlepiej branża usługowa, finansowa)
  • doświadczenie w kierowaniu  zespołem
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość systemów IT wspomagających zarządzanie, posługiwanie się programami prezentacyjnymi, Excellem