Zobacz więcej ofert pracy

Dynamics CRM Developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2740 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 12012017AK

 Dla naszego klienta, firmy z branży finansowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Dynamics CRM Developer. Kandydat będzie miał możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie i prężnie rozwijającej się firmie, oraz pracy w ciekawym środowisku.

Obowiązki:

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Rozwój oprogramowania
  • Wdrażanie systemów informatycznych we współpracy z zespołem developerów

Poszukujemy osób, które posiadają:

  • Znajomość MS Dynamics CRM w stopniu bardzo dobrym
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Dobrą znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość pracy dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz szeroki pakiet socjalny
  • Możliwość udziału w kursach i szkoleniach