Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Drukarz Sitodrukowy

HFT71 SP. Z O.O
Wrocław
praca stacjonarna
1462 dni temu

Miejsce wykonywania pracy: Ul. Targowa 4, Wrocław

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij nam swoje CV w tytule maila podając nazwę stanowiska. W dokumentach aplikacyjnych zawrzyj też poniższą klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: HFT71 Sp. z o.o. Ul. Targowa 4, Wrocław 52-326 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:

- Ustawianie i obsługa urządzeń na hali produkcyjnej (automaty sitodrukowe)

- Weryfikacja jakości wyrobów (nadruków)

- Utrzymanie porządku na hali produkcyjnej

- Wykonywanie zleceń zgodnie z przedstawionym zamówieniem i harmonogramem produkcji

Wymagania:

- Pracowitość, zaangażowanie

- Sprawność manualna

- Duża dokładność i staranność

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole

- Dobra organizacja pracy

- Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn poligraficznych

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenie

- Bogaty pakiet benefitów

- Możliwość rozwoju, szkolenia

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie