Zobacz więcej ofert pracy

Drafter / Kreślarz

Peoplescout
Wrocław
praca stacjonarna
rekrutacja online
1344 dni temu

Ogłoszenie numer: 4203169, z dnia 2021-02-12

Peoplescout

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

PeopleScout to uznany lider w dziedzinie outsourcingu usług rekrutacyjnych. Od wielu lat współpracujemy z największymi światowymi firmami i pomagamy wspierać ich różnorodne potrzeby kadrowe.

Obecnie dla naszego klienta, będącego dużą i stabilną organizacją działającą w ponad 30 karajach na całym świecie, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kreślarza CAD. Osoba ta dołączy do oddziału firmy znajdującego się w bliskiej okolicy Wrocławia.

Zadania:

Głównym obowiązkiem na stanowisku Kreślarza będzie przygotowywanie wysokiej jakości rysunków komponentów, modeli złożeniowych i serwisowych oraz modeli 3D komponentów wraz z detalami przy wykorzystaniu systemów CAD.

Wymagania

  • Biegła znajomość narzędzi CAD i systemów PDM takich jak CREO, Catia lub Windchill
  • Mile widziana umiejętność pracy na innych programach technicznych
  • Znajomość GD&T
  • Wiedza z zakresu procesu produkcji
  • Wykształcenie minimum średnie (technikum)
  • Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Dokładność oraz dbałość o jakość sporządzanych rysunków
  • Umiejętność pracy w zespole oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o wysokiej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość ciągłego doskonalenia się i rozwoju kariery w profesjonalnym i przyjaznym środowisku pracy

Wynagrodzenie

Od 5000 do 6000 PLN