Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
DOŚWIADCZONYCH INŻYNIERÓW

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
6147 dni temu

Ogłoszenie numer: 37944, z dnia 2007-12-20

Naszym Klientem jest koncern międzynarodowy o ugruntowanej pozycji światowego dostawcy nowoczesnych usług w obszarze logistyki produkcji, dostawca usług dla wielu znanych światowych producentów sprzętu IT i elektronicznego. W związku z budową nowego zakładu w Łodzi prowadzimy nabór na: Inżynier Konstruktor Nr ref.: IKD/0310/07 Inżynier Technolog Nr ref.: IT/1110/07 Inżynier Jakości Nr ref.: IJ/1110/07PC

Miejsce pracy: Poznań, okolice Poznania

Opis stanowiska

Aktualnie budujemy działy jakości i technologii w związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Jakości nr ref. IJD/2811/07 Młodszy Inżynier Jakości (dwa stanowiska) nr ref. MJI/2511/07 Inżynier Procesu nr ref. IPB/0911/07 Inżynier Jakości nr ref. IJD/2811/07 ZADANIA: - Raportowanie wad jakościowych, osiągniętych celów, analiz wad i wyników (dzienne tygodniowe i miesięczne); - Opracowywanie i wdrażanie procesu przygotowawczego do auditu klienckiego; - Zapewnianie realizacji standardów ISO 9002 w procesach kontroli jakości, rozwijanie i wdrażanie nowych standardów jakości; - Kierowanie grupa Kontrolerów / Inspektorów Kontroli Jakości, zarządzanie podległą grupą Młodszy Inżynier Jakości nr ref. MJI/2511/07 ZADANIA: - Koordynowanie procesu jakości dostaw (analiza, monitoring, działania korygujące i zapobiegawcze); - Rozpatrywanie reklamacji od klienta; - Terminowe raportowanie do przełożonego; - uczestniczenie w audytach wewnętrznych oraz sporządzanie raportów z kontroli. Inżynier Procesu nr ref. IPB/0911/07 Zadania: - Projektowanie nowych procesów produkcyjnych i optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych; - wspieranie szkoleń personelu produkcyjnego w obsłudze nowego wyposażenia oraz ustanawianie standardów pracy. - Wdrażanie nowych projektów do realizacji;

Wymagania

Od wszystkich kandydatów wymagamy: - Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej - Wykształcenia wyższego technicznego ( z wyjątkiem stanowiska Młodszego Inżyniera Jakości gdzie dopuszczalne jest wykształcenie średnie techniczne) - Dobrej znajomości j. angielskiego - Ambicja, chęć rozwoju zawodowego, nastawienie na osiąganie celów, umiejętność współpracy, gotowość do podejmowania odpowiedzialnych decyzji; Od kandydatów do działu jakości oczekujemy ponadto: - Znajomości norm jakościowych, mile widziane uprawnienia aditora wewnętrznego; - Doświadczenia w zarządzaniu zespołem będą dodatkowym atutem u osób starających się o stanowisko Inżyniera Jakości,

Oferujemy

- Niepowtarzalną szansę uczestniczenia w budowie nowej organizacji; - Szkolenia krajowe i zagraniczne; - Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach nowoczesnej firmy będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży;