Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
DOŚWIADCZONYCH INŻYNIERÓW

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
6116 dni temu

Ogłoszenie numer: 37941, z dnia 2007-12-20

Nasz Klient to wiodący światowy dostawca rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych w branży automotive. Jest międzynarodowym koncernem odznaczonym wielokrotnie nagrodą dla najlepszego pracodawcy. W wyniku dynamicznego rozwoju zakładu w okolicy Poznania poszukujemy: Inżynier Konstruktor Nr ref.: IKD/0310/07 Inżynier Technolog Nr ref.: IT/1110/07 Inżynier Jakości Nr ref.: IJ/1110/07PC

Miejsce pracy: Poznań, okolice Poznania

Opis stanowiska

Inżynier Konstruktor Nr ref.: IKD/0310/07 ZADANIA: - Współpraca przy projektowaniu nowych produktów - Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych - Tworzenie, przechowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej - Wsparcie techniczne dla obszaru produkcyjnego Inżynier Technolog Nr ref.: IT/1110/07 ZADANIA: - Projektowanie i optymalizacja procesów technologicznych; - Nadzór nad wdrożeniami nowych technologii - Modyfikacja istniejących technologii; - Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi. Inżynier Jakości Nr ref.: IJ/1110/07PC ZADANIA: - Analiza wad powstających w trakcie procesu produkcyjnego - Proponowanie rozwiązań zapobiegających błędom - Stałe doskonalenie procesów - Aktywny udział w przygotowywaniu FMEA, planów kontroli - Reprezentowanie wymagań klientów

Wymagania

Od wszystkich kandydatów oczekujemy: - Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane wydział Budowy Maszyn); - Min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku; - Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego; - Umiejętności organizacji pracy; - Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole; - Zaangażowania w wykonywane zadania. PONADTO: Od kandydatów na stanowisko Inżynier Konstruktora oczekujemy: - Doskonałej znajomości rysunku technicznego; - Doświadczenie w obsłudze programu AutoCAD/Catia/SolidWorks/Solid Edge; - Znajomość Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem Od kandydatów na stanowisko Inżynier Jakości oczekujemy: - Znajomości systemów zarządzania jakością (znajomość normy TS będzie dodatkowym atutem); - Znajomości zagadnień z zakresu PPAP, APQP, SPC, MSA

Oferujemy

- Stabilną i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku - Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet socjalny - Możliwość realizacji ciekawych projektów - Bogaty zakres szkoleń - Możliwość awansu zawodowego - Pomoc przy relokacji