Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Doświadczony programista

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6473 dni temu

Ogłoszenie numer: 26358, z dnia 2007-01-29

Nasz Klient to firma będąca liderem w branży IT.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: DPZ/2201/07

Opis stanowiska

Zadania: - wykonywanie aplikacji webowych w oparciu o technologię J2EE, - analiza i weryfikacja potrzeb użytkowników portalowych, - integracja tworzonego oprogramowania z istniejącymi systemami zewnętrznymi.

Wymagania

- doświadczenie w programowaniu w języku Java, - znajomość J2EE, Struts, EJB, JSP i środowiska Eclipse, - znajomość zagadnień relacyjnych baz danych oraz języka SQL, - język angielski w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej, - mile widziana znajomość środowisk Rational Application Developer i WebSphere Portal, - mile widziana znajomość zagadnień dotyczących portali intranetowych i internetowych, - mile widziana umiejętności tworzenia grafiki na potrzeby budowania serwisów internetowych.