Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doświadczona/y Księgowa/y w Dziale Usług Księgowych

AK AUDYT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5006 dni temu

Ogłoszenie numer: 131158, z dnia 2011-02-03

Jesteśmy firmą oferującą szeroki wachlarz usług audytorskich, księgowych i doradczych. Posiadamy biuro w Warszawie w pobliżu centrum miasta.

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy małe, średnie i duże, w tym także spółki należące do międzynarodowych grup kapitałowych oraz spółki giełdowe.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek, zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym oraz rachunkowym
  • Rejestrowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych ( VAT, CIT ) i sprawozdań finansowych
  • Kontakty z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS)
  • Kontakt z klientami

Wymagania

  • 2-3 lata pracy na stanowisku Samodzielnej/go Księgowej/go,
  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • Język angielski, mile widziany język niemiecki,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Zdolności analityczne,
  • Umiejętność pracy z klientem i pracy w zespole,
  • Preferowana znajomość programów Symfonia i SAP

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę medyczną w prywatnym centru