Najnowsze oferty pracy

  • Kierowca / Zaopatrzeniowiec

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Ząbki    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   30,00 zł brutto/godz.
    8 dni
    Twoje zadania: Rozwożenie posiłków do klientów; Pakowanie termoportów, wynoszenie kartonów; Rozkładanie towaru w magazynie; Oczekujemy: Prawo jazdy kat. B; Zaświadczenia z badań sanitarno - epidemiologicznych; Chęci do podjęcia pracy na stałe; Kultury osobistej; Oferta pracy przeznaczona...
Zobacz więcej ofert pracy

Dostawca

UberEATS Polska
Warszawa
praca stacjonarna
2524 dni temu

Dzięki współpracy z UberEATS zarobisz pieniądze dostarczając ludziom to, czego potrzebują. Między
dostawami możesz odpocząć. Jeździsz tam, gdzie Ci wygodnie w wybranych przez siebie godzinach
pomiędzy 09:00 a 1:00 w nocy. Dostawy możesz realizować samochodem, rowerem lub skuterem - w
zależności od tego, co wybierzesz.

Dostawca
Miejsce pracy: Warszawa​
Przychód: 2500 - 4000zł

Korzyści ze współpracy:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Optymalną ilość zleceń i gwarantowane premie w dniach dużego popytu
  • Różne możliwości współpracy (nie musisz posiadać własnego pojazdu czy działalności gospodarczej)
Czego potrzebujesz?
  • Smartfona
  • Dowodu osobistego