Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Dostawca / Kucharz

Fish and Chips Spółka z.o.o
Warszawa, Warszawa Śródmieście
praca stacjonarna
5240 dni temu

Ogłoszenie numer: 92021, z dnia 2010-03-12

Nowa firma na rynku, z tradycyjnym Brytyjskim jedzeniem, smacznym i jednocześnie zdrowym, gotowanym na zamówienie w parę minut. Super alternatywa dla wszystkich dostępnych na rynku form jedzenia sprzedawanego na wynos. Firma również oferuje sprzedaż innych importowanych towarów żywnościowych w lokalu oraz wkrótce przez sklep na stronie internetowej.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Śródmieście

Nr Ref.: F&C3

Opis stanowiska

Najważniejsze warunki:
  • Praca również w Niedzielę i Święta
  • Wstępne umowy – na okres próbny, z możliwością następnej umowy na czas określony oraz później umowy o pracę
  • Stawka godzinowa, premie zależne od wyników pracy, potencjalnie napiwki
  • Etaty – 50% UWAGA: WNIOSKI BEZ ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE PYTANIA PONIŻEJ NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE Dostępne stanowiska: 1.Dostawca (godziny 11.30 – 15.30 i weekendy) - dostawa na razie bez pojazdu (pieszo lub własny rower), początkowo tylko w najbliższym rejonie lokalizacji sklepu – okolice Placu Konstytucji w promieniu 1km, pomoc w sklepie. 2.Kucharz (godziny od 18-tej i weekendy) - ogólne podstawowe umiejętności gotowania jako że pełne szkolenie w gotowaniu sprzedawanych potraw będzie zapewnione Na podany w ogłoszeniu adres proszę przesłać szczegółowe CV ze zdjęciem, oraz odpowiedzieć na pytania na adres: 1.Na którym z wymienionych wyżej stanowisk chcesz pracować i jakie masz doświadczenie w tym obszarze? 2.Czy posiadasz aktualną książeczkę SANEPID i kiedy były robione ostatnie badania? 3.Jak poradzisz sobie z powrotem do domu po godzinie 23.30 wieczorem z centrum Warszawy jeżeli zajdzie taka potrzeba? 4.Od kiedy możesz zacząć prace? 5.Czy masz ograniczenia czasowe związane z pracą zmianową i jeżeli tak to jakie i dlaczego? 6.Jakie oczekujesz wynagrodzenie brutto za 50% etat jak wskazane powyżej?

Wymagania

  • Poszukujemy osób z co najmniej podstawową komunikatywną znajomością języka angielskiego aby móc porozumieć się z klientami kiedy jest taka potrzeba (sprawdzimy znajomość języka angielskiego).
  • Doświadczenie jest mile widziane, chętnie z pracy w branży w Wielkiej Brytanii, ale bardziej cenimy sobie rzetelność, prawdziwą chęć pracy, sumienność, pasję, inicjatywę.