Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Pruszków Listonosz Pruszków
Doręczyciel przesyłek pocztowych

ITC Grupa
Pruszków
praca stacjonarna
3525 dni temu

ITC GRUPA sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, numer certyfikatu 8798.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania:
  • odbieranie przesyłek z ustalonego punktu,
  • dostarczanie przesyłek do Klientów,
  • raportowanie wykonywanego zlecenia,
  • rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • gotowość do pracy w wymiarze 8 - 9 h,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • komunikatywność.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • umowę cywilnoprawną.