Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Doradcy Techniczno-Handlowego

Emtor Spółka z o.o.
dolnośląskie, woj.dolnośląskie
praca stacjonarna
4773 dni temu

Firma EMTOR Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem amerykańskiej marki YALE w Polsce. Jesteśmy dużą, ogólnopolską organizacją, zajmującą się sprzedażą i serwisowaniem wózków widłowych. W związku z dynamicznym rozwojem działu sprzedaży, poszukujemy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: woj.dolnośląskie
Nr Ref.: DTH Wr
Zadania:
  • Monitorowanie rynku
  • Realizacja działań sprzedażowych
  • Nawiązywanie relacji handlowych z nowymi klientami
  • Współpraca z Działem Marketingu
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie handlowe (w sektorze B2B będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Zdolności negocjacyjne
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów (wymagane prawo jazdy kategorii B)
  • Znajomość pakietu Office
Oferujemy:
  • pracę w dużej, stabilnej organizacji
  • motywacyjny system wynagradzania
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • pakiet szkoleń
  • narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań (samochód służbowy, laptop, tel. kom. itp.)
  • wyjątkową atmosferę pracy
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. /Dz.U. nr 133, popz.830./” Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj

Emtor Sp. z o.o., to firma o wieloletniej tradycji, która w kompleksowy sposób realizuje potrzeby przedsiębiorstw związanych z transportem wewnętrznym. Jesteśmy największą polską prywatną firmą w branży transportu wewnętrznego oraz jednym z czołowych dostawców wózków widłowych. Odnosimy sukcesy dzięki specjalistom z dziedziny handlu, usług serwisowych i outsourcingowych. Firma zatrudnia obecnie ponad 370 pracowników.