Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradcy Techniczno- Handlowego

Sto-Ispo Sp.z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4834 dni temu

Stoeu_top.jpg

W naszej branży jesteśmy znanym i uznanym producentem i dostawcą tynków, farb, bezspoinowych systemów ociepleń i systemów ochrony betonu.

W związku z rozwojem poszukujemy:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Nr Ref.: DTH Lublin/Radom

Zadania:
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za klientów regionu Lublin/Radom.
Wymagania:
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • automotywacja do zdecydowanie samodzielnej i pełnej odpowiedzialności pracy
  • wykształcenie średnie lub wyższe budowlane
  • mile widziane doświadczenie w dystrybucji bezpośredniej w branży materiałów budowlanych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedaży
  • podstawowe narzędzia pracy
  • szkolenia