Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
DORADCY TECHNICZNO-ASORTYMENTOWEGO ds. INWESTYCJI na obszar Polski Północno-Zachodniej

Lange Łukaszuk Sp. J.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
4949 dni temu

Ogłoszenie numer: 132997, z dnia 2011-01-26

Firma Lange Łukaszuk Sp. J. z siedzibą w Bykowie, pod Wrocławiem– wyłączny przedstawiciel na Polskę  firmy Steinel – producenta oświetlenia automatycznego oraz innych renomowanych firm branży narzędziowej  – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Nr Ref.: DPPZ/01/11

Opis stanowiska

  • doradztwo techniczno-asortymentowe dotyczące zastosowania oświetlenia Steinel,
  • monitoring rynku inwestycyjnego dla w/w produktów,
  • utrzymywanie i rozwój stałej więzi z klientami;
  • opracowywanie ofert asortymentowych i cenowych;
  • negocjacje warunków współpracy z  kontrahentami;
  • prowadzenie bieżących analiz sprzedaży;
  • współpraca z terenowymi przedstawicielami handlowymi;
  • planowanie własnej pracy;
  • przestrzeganie standardów i procedur firmy.

Wymagania

  • bezwzględnie wykształcenie techniczne elektryczne,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego;
  • samodzielność;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • sumienność; dyspozycyjność;
  • zdolności interpersonalne;
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • profesjonalne szkolenia;
  • pracę w młodym, ambitnym zespole;
  • atrakcyjne, uzależnione od wyników pracy wynagrodzenie.