Zobacz więcej ofert pracy

Doradcy Klienta

JDJ Bachalski sp. z o.o.
Oddział, do oddziału w Warszawie
praca stacjonarna
5434 dni temu

Ogłoszenie numer: 76495, z dnia 2009-09-29

Wiodąca firma w branży edukacji językowej w kraju i za granicą poszukuje:

Miejsce pracy: Oddział, do oddziału w Warszawie

Nr Ref.: DK/WAWA

Opis stanowiska

  • Obsługa klienta,
  • realizacja celów sprzedażowych oraz promocja produktów.

Wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe,
  • sukcesy sprzedażowe,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność samodzielnej pracy,
  • skuteczna i sprawna organizacja,
  • ambicja i odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie wyższe oraz bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w branży edukacyjnej.

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko,
  • możliwość stałego rozwoju oraz atrakcyjne zarobki.