Zobacz więcej ofert pracy

Doradcy Klienta

Marketing Relacji Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4870 dni temu

Spółka Marketing Relacji Sp. z o.o., która wdrożyła, pierwszy w Polsce, innowacyjny Projekt związany z udostępnianiem i zakupem baz danych przez Internet dla sektora małych i średnich firm dofinansowany ze środków unijnych zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków m.in.:
  • Aktywna, telefoniczna obsługa Klientów.
  • Dobór baz danych do produktu lub usługi Klienta
  • Prezentacje systemu do wyszukiwania i zakupu baz danych
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Aktywna budowa i rozwijanie relacji z Klientami

Od Kandydata oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego
  • Podstawowej wiedzy o usługach Marketingu Bezpośredniego
  • Znajomości zasad rozmów handlowych i obsługi Klienta
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze małych i średnich Klientów biznesowych
  • Zamiłowania do pracy z produktem bazodanowym w Internecie
  • Dużej motywacji do konsekwentnej realizacji ambitnych celów
  • Biegłej znajomości programów MS Office, Power Point
  • Mile widziana biegła znajomość języka angielskiego
W zamian oferujemy:
  • Bardzo ciekawą pracę przy innowacyjnej usłudze
  • Pracę w siedzibie przy ul. Poleczki (przy Puławskiej)
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole i miłej atmosferze
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Zatrudnienie w oparciu o stałą umowę o pracę

Zainteresowanych informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.
Prosimy o dopisanie następującej treści klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.2997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883)”.