Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Ostrołęka
Doradców Telekomunikacyjnych B2b

Telecomm sp. z o.o.
Ostrołęka, Ostrołęka I Okolice
praca stacjonarna
7052 dni temu

Ogłoszenie numer: 10352, z dnia 2005-04-24

partner Telekomunikacji Polskiej S.A. wyłączny w zakresie aktywnej sprzedaży do firm w obszarach Warszawa i Lublin)

Miejsce pracy: Ostrołęka, Ostrołęka I Okolice

Opis stanowiska

osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy Telekomunikacyjnego odpowiedzialna będzie za utrzymanie dobrych relacji z klientami, konstruowanie ofert oraz pozyskiwanie na usługi i produkty telekomunikacyjne dla firm

Wymagania

- dyspozycyjność, - wykształcenie co najmniej średnie (preferowane wyższe), - doświadczenie w sprzedaży, - telefon komórkowy, - dostęp do internetu, - mobilność. Sposób zatrudnienia umowa zlecenie lub własna działalność

Oferujemy

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Nowoczesne i atrakcyjne produkty, Prace w branży o wysokiej dynamice popytu, Profesjonalny system szkoleń, Profesjonalne wsparcie sprzedaży (call center, inżynierowie sprzedaży) Atrakcyjny system wynagrodzeń, Kulturę organizacyjną zorientowaną na sukces