Zobacz więcej ofert pracy

DORADCA

Hilton-Baird Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5854 dni temu

Ogłoszenie numer: 47666, z dnia 2008-08-05

Jesteśmy częścią brytyjskiej Hilton-Baird Group, specjalizującej się w doradztwie finansowym dla przedsiębiorstw. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- doradztwo zorientowane na korzyści i potrzeby Klienta, - umiejętność doboru najlepszego rozwiązania dla Klienta, - obsługa i współpraca z Klientami, - prezentacja usług firmy, - aktywny współudział w pozyskiwaniu nowych Klientów, - dbałość o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

- bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne, - dobra dykcja, miły głos, - zaangażowanie, - dynamizm i samodzielność, - dobra organizacja pracy, - orientacja na osiąganie wyników, - umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet), - podstawowa wiedza z dziedziny finansów przedsiębiorstwa oraz znajomość jęz. angielskiego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

- pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią między narodowej grupy, - atrakcyjne wynagrodzenie odzwierciedlające osiągane wyniki, - szkolenia z zakresu produktów finansowych oraz sprzedaży - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.