Zobacz więcej ofert pracy

Doradca

LUKAS Bank SA
kujawsko-pomorskie, placówki bankowe w Toruniu
praca stacjonarna
4868 dni temu
topp2.jpg

LUKAS Bank to bank detaliczny, budujący długoterminowe relacje z klientami, których podstawą jest profesjonalne doradztwo i przyjazna obsługa. Zatrudniamy ponad 5 tys. pracowników. Od 2001 roku głównym akcjonariuszem LUKAS Banku SA jest francuska grupa finansowa Crédit Agricole, która działa na terenie 70 krajów i zatrudnia ponad 160 tys. osób. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca

Symb. ref.: DO/03/TORp
Miejsce pracy: placówki bankowe w Toruniu
PROFIL KANDYDATA:
  • min. roczne doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w placówce bankowej
  • skuteczność w działaniu - osiąganie wysokich wyników sprzedażowych
  • znajomość branży finansowej oraz specyfiki produktów bankowych
  • umiejętność prowadzenia skutecznej rozmowy handlowej
  • orientacja na realizację celów sprzedażowych
  • dokładność i systematyczność
  • zaangażowanie, aktywność, przyjazność, ciekawość nowych wyzwań
  • wykształcenie min. średnie
GŁÓWNE ZADANIA:
  • aktywne pozyskiwanie klientów w placówce oraz poza placówką bankową
  • realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych
  • dbałość o najwyższe standardy jakości obsługi
  • kontakt telefoniczny z klientami
  • utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami
OFERUJEMY:
  • rozbudowany system szkoleń i coachingów rozwijających umiejętności sprzedażowe oraz dostarczających szeroką wiedzę produktową
  • umowę o pracę, klarowny system wynagrodzeń
  • realne szanse rozwoju dla najlepszych pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne (opiekę medyczną, zajęcia sportowe)
  • specjalną ofertę produktową dla pracowników

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUKAS Bank SA dla potrzeb procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności i przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia."
bottom1.jpg