Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Doradca ubezpieczeniowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, obszar Poznania oraz Wielkopolski
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 36999, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest jedna z czołowych międzynarodowych grup ubezpieczeniowych działających na polskim rynku od 1990 roku. Firma oferuje szeroką gamę nowoczesnych produktów ubezpieczeniowych stworzonych w oparciu o bogate doświadczenie. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, obszar Poznania oraz Wielkopolski

Nr Ref.: AUC/0609/07P

Opis stanowiska

- Sprzedaż nowego produktu oraz innych usług firmy; - Budowanie i utrzymywanie dobrych kontaktów z klientem indywidualnym; - Kształtowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie; - Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane); - Predyspozycje handlowe; - Łatwość nawiązywania kontaktów; - Przedsiębiorczość i kreatywność; - Umiejętność negocjacji; - Otwartość na zmiany; - Umiejętność pracy pod presją czasu - Nastawienie na sukces; - Niewielkie doświadczenie nie jest przeszkodą.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od uzyskanych wyników; - Możliwość awansu; - Pracę w dynamicznym zespole.