Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa
Doradca Telekomunikacyjny B2b

ATEM-Polska Sp. z o.o.
Częstochowa
praca stacjonarna
7097 dni temu

Ogłoszenie numer: 9466, z dnia 2005-04-12

ATEM- Polska posiada status Złotego Partnera Telekomunikacji Polskiej S.A.

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy Telekomunikacyjnego odpowiedzialna będzie za utrzymywanie dobrych relacji z klientem, konstruowanie ofert oraz pozyskiwanie nowych zamówień na usługi i produkty Telekomunikacji Polskiej S.A. i PTK Centertel

Wymagania

Wykształcenie co najmniej średnie, Własny samochód osobowy, Telefon komórkowy, Komputer z dostępem do Internetu, Mile widziane doświadczenie w sprzedaży b2b.

Oferujemy

Oferujemy pracę w strukturach sprzedażowych Telekomunikacji Polskiej, Nowoczesne i atrakcyjne produkty, Pracę w branży o wyskoiej dynamice popytu, Profesjonalny system szkoleń, Profesjonalne wsparcie sprzedaży (call center, inżynierowie sprzedaży), Portfel klientów, Atrakcyjny system wynagrodzeń, Kulturę organizacyjną zorientowaną na sukces.