Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Doradca Telefoniczny

Contact Center sp.z o.o.
Toruń
praca stacjonarna
4907 dni temu

Ogłoszenie numer: 146718, z dnia 2011-05-12

Jesteśmy liderem w prowadzeniu największych i najbardziej prestiżowych projektów w obszarze call center w Polsce. Budujemy relacje z Klientami w oparciu o najwyższe standardy świadczonych usług. Pracują dla nas najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie a dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom obecnie jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w kraju.

Obecnie do naszego oddziału w Toruniu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

  • aktywne wdrażanie nowych rozwiązań telekomunikacyjnych dla stałych klientów sieci Orange,
  • godziny pracy: 8.00 – 16.00.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • gotowość do uczestniczenia w szkoleniach,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.

Oferujemy

  • wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system prowizyjny,
  • rozwój w organizacji o najwyższej pozycji w branży,
  • komfortowe warunki pracy i nowoczesne otoczenie,
  • szkolenia wstępne i podnoszące kwalifikacje,
  • opiekun w pierwszym okresie pracy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe.