Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Doradca Telefoniczny klientów biznesowych sieci Plus

Blu Sanders
Łódź
praca stacjonarna
5347 dni temu

Ogłoszenie numer: 87245, z dnia 2010-01-26

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem sieci Plus i jako profesjonalne Call Center prowadzimy projekty w zakresie obsługi klientów biznesowych.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: DT01/2010

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klientów biznesowych,
  • doradztwo w zakresie optymalizacji taryf, usług dodatkowych oraz promocji,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych,

Wymagania

  • chęci do pracy oraz zdobywania nowych doświadczeń zawodowych,
  • komunikatywność,
  • znajomość środowiska Windows,
  • mile widziane doświadczenie w pracy call center

Oferujemy

  • profesjonalne szkolenia wprowadzające do pracy oraz stały coaching na stanowisku pracy,
  • po okresie próbnym umowa o pracę,
  • stałe wynagrodzenie + jasny motywujący system prowizyjny, bonusy finansowe
  • dobra atmosfera w pracy,
  • możliwość awansu w strukturach firmy