Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca Telefoniczny klientów biznesowych sieci Plus

Blu Sanders Alicja Baranowska
mazowieckie, Warszawa/Ostrołęka/Łódź
praca stacjonarna
5734 dni temu

Ogłoszenie numer: 56231, z dnia 2009-02-05

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem sieci Plus i jako profesjonalne Call Center prowadzimy projekty w zakresie obsługi klientów biznesowych.

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa/Ostrołęka/Łódź

Nr Ref.: DT01/2008

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klientów biznesowych,
  • doradztwo w zakresie optymalizacji taryf, usług dodatkowych oraz promocji,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych,

Wymagania

  • chęci do pracy oraz zdobywania nowych doświadczeń zawodowych,
  • komunikatywność,
  • znajomość środowiska Windows,

Oferujemy

  • profesjonalne szkolenia wprowadzające do pracy oraz stały coaching na stanowisku pracy,
  • umowa o pracę,
  • stałe wynagrodzenie + jasny motywujący system prowizyjny,
  • dodatkowe bonusy w postaci bonów Sodexho,
  • dobra atmosfera w pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku