Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Doradca telefoniczny klientów biznesowych i indywidualnych

Blu Sanders
Łódź
praca stacjonarna
5253 dni temu

Ogłoszenie numer: 101325, z dnia 2010-06-01

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem jednego z operatorów sieci komórkowej i mobilnego Internetu, Jako profesjonalne Call Center prowadzimy projekty w zakresie obsługi klientów biznesowych oraz indywidualnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: DT01/2010

Opis stanowiska

  • Profesjonalna obsługa klientów biznesowych i indywidualnych
  • Aktywne pozyskanie klientów
  • Doradztwo w zakresie optymalizacji taryf usług dodatkowych oraz promocji
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, obsługa klienta
  • Komunikatywność
  • Znajomość środowiska Windows
  • Chęci do pracy oraz zdobywania nowych doświadczeń zawodowych

Oferujemy

  • Profesjonalne szkolenia wprowadzające do pracy oraz stały coaching na stanowisku pracy
  • Po okresie próbnym umowa o pracę
  • Stałe wynagrodzenie + jasny motywujący system prowizyjny, bonusy finansowe
  • Dobra atmosfera w pracy
  • Możliwość awansu w strukturach firmy