Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
DORADCA TECHNICZNY

SMC Industrial Automation Sp.z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5228 dni temu

Ogłoszenie numer: 96343, z dnia 2010-04-23

www.smc.pl Światowy lider produkcji pneumatyki i automatyki przemysłowej poszukuje osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: 1173/2201

Opis stanowiska

Osoba ta odpowiedzialna będzie za doradztwo techniczne dla klietów firmy, wsparcie działu handlowego, szkolenia dla klientów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewnym
  • doświadczenie na stanowisku Doradcy Technicznego lub w biurze konstrukcyjnym lub służbie utrzymania ruchu.
  • samodzielność w pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.
  • znajomość programów CAD
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w firmie posiadającej stabilna pozycję na rynku
  • pracę w zgranym zespole profesjonalistów