Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Techniczny

Euroinstal Mirosław Dębski i Synowie Sp. z o.o.
Toruń
praca stacjonarna
5353 dni temu

Ogłoszenie numer: 83222, z dnia 2009-11-19

EUROINSTAL Mirosław Dębski i Synowie Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć hurtowni branży instalacyjno-grzewczej

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

Jeżeli:
  • jesteś skutecznym i doświadczonym handlowcem
  • znasz się na branży instalacyjno-grzewczej i potrafisz doradzić klientowi
  • uzyskujesz założone wyniki ekonomiczne
  • lubisz bezpośredni kontakt z klientem i znasz lokalny rynek instalacyjny
To jesteś tym kogo szukamy!

Wymagania

  • ambitny, z wysoką motywacją do realizacji celów
  • nastawiony na osiąganie widocznych wyników swojej pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • biegła obsługa komputera i programów sprzedażowych
  • wykształcenie wyższe lub techniczne
  • doświadczenie

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • system szkoleń branżowych i handlowych
  • atrakcyjne warunki finansowe i motywacyjny system wynagradzania
  • niezbędne narzędzia do pracy