Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Techniczny

Idealny Dach Janecki Sp. J.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5531 dni temu

Ogłoszenie numer: 65867, z dnia 2009-05-25

jest dynamicznie rozwijającą się firmą zajmująca się importem i dystrybucją materiałów budowlanych. Obecnie poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Współpraca z firmami wykonawczymi w sektorze budownictwa
  • Współpraca z biurami projektowymi i architektami
  • Przedstawianie firmy i jej produktów
  • Budowanie relacji handlowych
  • Fachowe doradztwo techniczne i promowanie produktów firmy
  • Prowadzenie szkoleń, prezentacji oraz seminariów

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku doradcy/ produkt managera w branży budowlanej
  • Znajomość lokalnego rynku inwestycji
  • Wskazana umiejętność czytania projektów budowlanych oraz znajomość programu Auto CAD
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy