Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
DORADCA TECHNICZNY

SMC Industrial Automation Sp.z o.o.
Warszawa, Mysłowice/Warszawa
praca stacjonarna
6044 dni temu

Ogłoszenie numer: 39149, z dnia 2008-01-28

www.smc.pl

Miejsce pracy: Warszawa, Mysłowice/Warszawa

Nr Ref.: 1173

Opis stanowiska

Światowy lider produkcji pneumatyki i automatyki przemysłowej poszukuje osobę na stanowisko: DORADCA TECHNICZNY Osoba ta odpowiedzialna będzie za doradztwo techniczne dla klietów firmy, wsparcie działu handlowego, szkolenia dla klientów.

Wymagania

· wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewnym · doświadczenie na stanowisku Doradcy Technicznego lub w biurze konstrukcyjnym lub służbie utrzymania ruchu. · samodzielność w pracy · znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie. - znajomość programów CAD · prawo jazdy kat. B

Oferujemy

· pracę w firmie posiadającej stabilna pozycję na rynku · pracę w zgranym zespole profesjonalistów