Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca techniczny

LUMITERM
mazowieckie, Warszawa i województwo mazowieckie
praca stacjonarna
5009 dni temu

Ogłoszenie numer: 120896, z dnia 2010-10-29

LUMITERM

producent świetlików i fasad z poliwęglanu poszukuje:

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa i województwo mazowieckie

Opis stanowiska

Zadaniem osoby pracującej na tym stanowisku będzie: realizowanie polityki sprzedaży firmy poprzez nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z istniejącymi i nowymi klientami – architektami i przedsiębiorstwami budowlanymi

Wymagania

  • Wykształcenie: techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku związanego z budownictwem
  • komunikatywność, zdolności organizacyjne i determinacja w wykonywaniu założonych planów
  • umiejętność szybkiego przyswajania informacji, samodzielność, operatywność, a także
  • przygotowanie do odbywania częstych podróży służbowych
  • umiejętność czytania i wykonywania rysunków technicznych
  • obsługa komputera
  • brak lęku wysokości.
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie oferującej towary o najwyższej jakości
Warunki współpracy:
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wymiar czasu pracy: pełny etat
  • Samochód służbowy