Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radzymin
Doradca Techniczny/Sprzedawca

DREWEX SP.J
Radzymin, Salon firmowy Radzymin
praca stacjonarna
4442 dni temu

Ogłoszenie numer: 207067, z dnia 2012-05-18

Drewex to renomowana firma z tradycjami, która istnieje od 1974 roku. Zajmuje się produkcją wyrobów z drewna takich jak: parkiety, schody i tarasy z drewna litego. Drewex sprzedaje swoje wyroby klientom detalicznym w Warszawie i okolicach jak również wielu sklepom branżowym w całej Polsce.

Miejsce pracy: Radzymin, Salon firmowy Radzymin

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która będzie zajmowała się sprzedażą wyrobów Drewexu czyli parkietów, schodów, drzwi, podpisywaniem umów z klientami itd. na miejscu w salonie firmowym.

Godziny pracy: - pon-pt 7 -16 i sob 7 -14

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (chętnie absolwenci Technologii Drewna)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • znajomość rynku drzewnego (najlepiej jeśli chodzi o rynek podłóg, schodów i tarasów z drewna)
  • praktyczna znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • miła aparycja
  • otwartość, komunikatywność, optymizm w działaniu

Oferujemy

  • miłą i spokojną atmosferę pracy
  • dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat