Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca Techniczny - Specjalista ds. Okuć Budowlanych

Yellow Heads
Warszawa
praca stacjonarna
6273 dni temu

Ogłoszenie numer: 31973, z dnia 2007-07-16

Yellow Heads Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 6 lat specjalizuje się w rekrutacji i selekcji specjalistów i menadżerów średniego oraz wyższego szczebla. Nasi Konsultanci to profesjonaliści, posiadający min. 5-letnie doświadczenie w pracy w doradztwie personalnym.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Dla firmy specjalizującej się w sprzedaży okuć budowlanych dla ślusarki metalowej, automatyki do okien i drzwi oraz systemów wentylacji poszukujemy pilnie osób na stanowisko: Doradca Techniczny - Specjalista ds. Okuć Budowlanych Miejsce pracy: Biuro Centralne w Warszawie Region: mazowieckie Raportuje do: Szefa Działu Sprzedaży Jest to nowe, stanowisko w firme. Osoba zatrudniona na nim początkowo będzie pracowała w strukturach Działu Sprzedażowego i będzie podległa Szefowi Działu. Docelowo stanowisko ma być przekształcone w samodzielne stanowisko Project Managera podlegające bezpośrednio Prezesowi Spółki. Główne zadania: -Zapewnienie odpowiedzi na wszelkie zapytania techniczne zarówno klientów jak i pracowników firmy; -Pomoc przy tworzeniu specyfikacji technicznych przy projektach sprzedażowych; -Monitoring rynku w zakresie pozyskania odbiorców produktu; -Wspólne wizyty u klientów wraz z przedstawicielami Działu Handlowego; -Prowadzenie produktowych prezentacji technicznych oraz przygotowywanie projektów okuć całoszklanych; -Ekspertyza techniczna przy tworzeniu katalogów produktów firmy; -Współpraca ze wszystkimi działami firmy i udzielanie wszelkiej wymaganej pomocy technicznej;

Wymagania

-wykształcenie techniczne -znajomość języka angielskiego lub niemieckiego -doświadczenie w branży okuć budowlanych -znajomość programu AutoCAD -prawo jazdy -komunikatywność i zaangażowanie -dyspozycyjność

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie u jednego z liderów rynkowych -umowę o pracę -liczne szkolenia w kraju i zagranicą liczne szkolenia w kraju i zagranicą