Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Doradca Techniczny - Przedstawiciel Handlowy

PHU FAKTOR PIOTR PACHCZYŃSKI
Wrocław, Wrocław i okolice
praca stacjonarna
5034 dni temu

Ogłoszenie numer: 115559, z dnia 2010-10-04

Firma handlowa zajmująca się sprzedażą i doradztwem w zakresie przyrządów pomiarowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Wrocław i okolice

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • realizacja planów sprzedażowych nałożonych przez kierownictwo
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami na danym terenie
  • bieżąca analiza wyników osiąganych na terenie i podejmowanie działań zmierzających do osiągnięcia wyznaczonych celów

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • umiejętności interpersonalne, otwartość na innych
  • wysoka kultura osobista
  • uczciwość i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kompletne i wszechstronne szkolenie przygotowawcze
  • narzędzia pracy konieczne na stanowisku (samochód służbowy, telefon komórkowy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie